Seria ESK 200

ESK201 Tablica wyników z grafiką do wyświetlania nazw zespołów i reklam sponsorów

Tablica obsługuje wszystkie gry halowe. Wymiary: 157*108*6 cm. Cyfry 22 cm. Na tablicy wyświetlane są punkty do 199, część gry i przewinienia zespołowe w koszykówce. Czas gry odmierzany jest z dokładnością do 0,1sek w trakcie całego meczu. Trzy kropki sygnalizują czasy wzięte dla drużyny, strzałka wskazuje posiadanie piłki. Niezależny zegar do odmierzania czasu dla trenera. Ma grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów. Pole świecenia grafiki 145*10cm. Maksymalnie 24 litery. Dziewięć krojów pisma.

ESK200 różni się od ESK201 tym, że zamiast grafiki ma stały napis: GOSPODARZE - GOŚCIE

ESK213 Tablica uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Przeznaczona do obsługi wszystkich gier halowych. Dyscyplina dominująca – koszykówka. Przewinienia indywidualne zawodników w koszykówce: cztery kropki zielone i piąta - czerwona. Numery zawodników od 4 do 15 wykonane z folii. Wymiary: 237*108*6 cm. Cyfry 22 cm. Grafika o polu świecenia 145*10 cm. Maksymalnie 24 litery wyświetlane równocześnie; dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych.

ESK212 - jak ESK213 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE

ESK215 Tablica wyników uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Przeznaczona do obsługi wszystkich gier halowych. Dyscyplina dominująca: siatkówka, piłka ręczna. Strzałki, kto serwuje w siatkówce. Wyświetlanie wyników 4 ostatnich setów w siatkówce. Numer seta wyklejony. Odmierzanie czterech kar 2-min w piłce ręcznej. Numer kary wyklejony. Grafika o polu świecenia 145*10 cm. Równocześnie wyświetlane maksymalnie 24 litery. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 237*108*6 cm. Wysokość cyfr: 22 cm. ESK214 - jak ESK215 lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE zamiast grafiki.

ESK217 Tablica wyników uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Przeznaczona do obsługi wszystkich gier halowych. Dyscyplina dominująca: siatkówka, piłka ręczna. Wyświetlanie wyników 4 ostatnich setów w siatkówce. Odmiennie niż w tablicy ESK215, numer seta jest wyświetlany. Odmierzanie czterech kar 2-min w piłce ręcznej z wyświetleniem numeru ukaranego zawodnika (1-99). Grafika do wyświetlania nazw zespołów o polu świecenia 145*10 cm. Równocześnie mogą być wyświetlane maksymalnie 24 litery. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 237*108*6 cm. Wysokść cyfr 22 cm.

ESK216 - jak ESK217, lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE zamiast grafiki.

ESK219 Tablica wyników uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Przeznaczona do obsługi wszystkich gier halowych. Dyscyplina dominująca: siatkówka, piłka ręczna. Wyświetlanie wyników 6 ostatnich setów w siatkówce. Numer seta jest wyświetlany. Odmierzanie sześciu kar 2-min w piłce ręcznej z wyświetleniem numeru ukaranego zawodnika (1-99). Grafika do wyświetlania nazw zespołów o polu świecenia 145*10 cm. Równocześnie mogą być wyświetlane maksymalnie 24 litery. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 312*108*6 cm. Wysokść cyfr 22 cm.

ESK223 Tablica uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Tablica przeznaczopna do obsługi wszystkich gier halowych. Przewinienia indywidualne zawodników w koszykówce. Wyświetlanie wyników 4 ostatnich setów w siatkówce. Numer seta wyświetlany. Odmierzanie czterech kar 2-min w piłce ręcznej z wyświetleniem numeru ukaranego zawodnika (1-99). Tablica wyposażona w grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów. Pole świecenia grafiki: 145*10 cm. Jednocześnie wyświetlane 24 znaki. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 312*108*6 cm. Cyfry o wysokości 22 cm.

ESK225 Tablica uniwersalna z grafiką do wyświetlania nazw zespołów

Tablica przeznaczona do obsługi wszystkich gier halowych. Wyświetlane są przewinienia indywidualne zawodników w koszykówce. Numery zawodników są wykonane z folii. Wyświetlane są wyniki 6 ostatnich setów w siatkówce. Numer seta - wyświetlany. Odmierzanie sześciu kar 2-min w piłce ręcznej z wyświetleniem numeru ukaranego zawodnika (1-99). Tablica wyposażona jest w grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów. Pole świecenia grafiki: 145*10 cm. Jednocześnie wyświetlane jest do 24 znaków. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 394*108*6 cm. Wysokść cyfr - 22 cm.

ESK224 - jak ESK225, lecz ze stałym napisem GOSPODARZE - GOŚCIE zamiast grafiki

ESK233 Tablica wyników do piłki ręcznej z wyświetlaniem czasu z dokładnością do 0,1 sek

W piłce ręcznej mierzona jest kara zawodnika i wyświetlany jest numer ukaranego zawodnika: 1-99. Czas gry mierzony jest w czasie całego meczu z dokładnościa do o,1 sek. Tablica wyposażona jest w grafikę do wyświetlania nazw zespołów lub reklam sponsorów. Pole świecenia grafiki: 95*10 cm. Jednoczęsnie wyświetlane do 16 znaków. Dostępne 9 krojów pisma i setki efektów specjalnych. Wymiary: 237*108*6cm. Wysokośc cyfr: 22 cm.